Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje
Promo kód

Reference

20. 10. 2017 - Mgr. Oldřich Cicvárek, Ústí nad Labem

Dobrý den,
strávil jsem u Vás dva krásné dny. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se o to postarali. Zvláště bych chtěl pochválit, kromě chutného jídla i bohatost připravené snídaně, se kterou jsem se ještě  na svých cestách nesetkal. Bylo opravdu z čeho vybírat! Děkuji.
S pozdravem,
Mgr. Oldřich Cicvárek, Ústí nad Labem

23. 10. 2016 - Martina Chvojková s rodinou

Dobrý den paní Spěváková,
předem Vás moc zdravím a moc děkujeme za nádherný víkend, který jsme měli možnost u Vás strávit. S rodinou jsme si užili bezchybné wellness centrum, procházky, bowling výborné jídlo. Personál se o nás krásně staral a stále se na nás usmíval, jsou to lidé, na svém místě. Celkově prostředí, služby jsou opravdovým balzámem na duši a dobití baterek.  Ráda Váš hotel budu doporučovat dále a stejně jako loni i letos, zakoupíme u Vás poukaz na pobyt, který dáme jako hlavní cenu do soutěže našeho Reprezentačního obecního plesu, který bude v březnu.
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný den.
S pozdravem,
Martina Chvojková s rodinou

1. 7. 2016 - Marcela Niklová, Masokombinát Polička

Dobrý den,
ráda bych Vám paní Spěváková ještě jednou poděkovala za Váš profesionálně zvládnutý servis celé firemní akce našich společností Masokombinátu Polička a. s. a MÚÚÚ Písek, a. s. Workshop jsme zopakovali po roce opět rádi právě u Vás. Příjemné prostředí ve Vašem hotelu, které se elegantně propojuje s přírodou v okolí, vhodně doplněné o venkovní aktivity ve Vašem areálu je ideální kombinací nejen pro aktivity tohoto typu. V neposlední řadě oceňuji Váš osobitý přístup, který naplňuje Kraskov pohodovou atmosférou.
Za rok se těšíme na viděnou:-))
Hezký den z Poličky.
Marcela Niklová, marketingový referent, Masokombinát Polička a.s.

27. 5. 2016 - Tereza Pochobradská, Hochtief CZ

Vážený personále EA Hotelu Kraskov,
dovolte mi jménem společnosti HOCHTIEF CZ a. s. poděkovat za profesionální a velmi milý přístup všech vašich zaměstnanců, kteří se o nás 25. - 27. 5. 2016 starali. Přístup byl opravdu příkladný. Děkuji obsluze za trpělivost, děvčatům z recepce za ochotu a velmi si cením svědomitého přístupu nálezkyním ztracených věcí, obálky apod. v areálu a pokojích hotelu. Častokrát se poctivost vytrácí, avšak u vás bylo vše v naprostém pořádku.
Děkuji a věřte, že na vás budu dávat kladné reference,
Tereza Pochobradská, HOCHTIEF CZ a. s., divize Pozemní stavby Čechy

9. 5. 2016 - Jan Reinberg

Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat za krásný pobyt v hotelu Kraskov. Syn s přítelkyní byli velmi spokojeni se vzornou obsluhou, milým přístupným.
Děkuji,
Reinberg Jan

27. 4. 2016 - Zdeňka Kosťová, Bohemia Servis Finence, Polička

Vážená paní Spěváková.
Dne 15.4.2016 jsme u vás v hotelu Kraskov pořádali firemní setkání s doprovodným programem. Celá akce dopadla výborně a tímto Vám opravdu velmi děkuji.
Byla s Vámi skvělá spolupráce, děkuji za zprostředkování kuchařů, kteří nám uvařili a naučili nás jíst hmyz. Byl to zážitek v poučném i humorném podání. Velkou pochvalu si zaslouží vaši zaměstnanci - kuchyně výborná, obsluha vstřícná a rychlá,recepční ochotné, včetně paní v kuchyni, která mi pomohla vyčistit oděv od vylitého guláše.
A v neposlední řadě velké dík Vám. Nejen, že jste velmi příjemná paní, ale umíte zákazníkovi naslouchat, vcítit se do potřeb a představ objednavatele.
Máte náš velký obdiv. Dát dohromady tým lidí a vést je, tak aby hosté byli spokojení to se musí umět a vy to opravdu umíte.
Od zúčastněných kolegů mám jen samé kladné odezvy. Váš hotel má příjemnou čitou a vzdušnou atmosféru. Cítili jsme se všichni velmi pěkně.
Ještě jednou děkuji a těším se příště.
S pozdravem Zdeňka Kosťová, Bohemia Servis Finance a.s., Polička

12. 1. 2016 - Mgr. Alena Horáková, Ministerstvo vnitra ČR, Praha

Dobrý den,
v souvislosti s ukončením projektu „Mezioborovým vzděláváním ke zvýšení bezpečnosti seniorů,“ financovaného z ESF, bychom chtěli vyjádřit poděkování za nesmírně vstřícný, přátelský a vysoce profesionální přístup všech pracovníků hotelu Kraskov, počínaje managementem přes recepční po veškerý personál, s nimiž jsme se v rámci naší víkendové akce setkali. Ve dnech 20. – 21. března 2015 jsme zde organizovali pracovní setkání realizačního týmu projektu, v rámci něhož jsme mohli využívat kvalitního technického vybavení pro potřeby jednání ale i skvělého zázemí hotelu včetně wellness a sportovních možností. Bohužel pracovní nasazení nám nedovolilo využít nabídku outdoorových aktivit, to jsme si slíbili zvládnout při dalším našem pobytu. Doplněno o výborné stravování a velkorysé využití prostor hotelu - můžeme pouze doporučit všem budoucím zájemcům a to nejen pro potřeby konferencí a seminářů ale stejně tak budou nanejvýš spokojeni i ti, kteří propadli cykloturistice v krásné přírodě s možností navštívit řadu kulturních památek v blízkém okolí.
S poděkováním, za všechny účastníky akce,
Mgr. Alena Horáková, garantka projektu, Ministerstvo vnitra ČR

11. 11. 2015 - Šárka Vukumirovičová, ČSOB, Hradec Králové

Dobrý den, paní Spěváková,
Nejprve Vám znovu musím velmi poděkovat za zajištění naší akce ve všech ohledech.
Děkuji moc za přípravu naší „stezky“, bezvadně jste to vymysleli a připravili – moc se to líbilo!
Vyřiďte, prosím, mé poděkování i veškerému personálu – v recepci, na baru, v restauraci. Byli bezvadní, ochotní, trpěliví a moc fajn. Pořádám poměrně dost výjezdů a upřímně musím říct, že jsem se s takovým přístupem personálu (myslím veškerého) ještě nesetkala. Přeji Vám, ať to vydrží!
S přáním pěkného dne
Šárka Vukmirovičová
Asistent regionálního ředitele
Československá obchodní banka, a. s.

29. 9. 2015 - Eva Kliková, Generali Pojišťovna a. s., Praha

Dobrý den,
vše bylo naprosto v pořádku a kolegové byli nadšení. Přispělo k tomu zejména velmi příjemné prostředí hotelu a malebné okolí včetně využití sportovních aktivit. Ubytování a zejména kuchyně byla perfektní.
Hlavně však oceňujeme profesionální a přitom velmi vstřícný přístup všech zaměstnanců.
Děkuji za spolupráci a zůstávám s pozdravem,
Eva Kliková, Generali Pojišťovna, a.s., Praha

22. 9. 2015 - ing. Dana Udatná, A.S.A., spol. s r.o., Chrudim

Dobrý den paní Spěváková,
děkuji za příjemný víkend, který jste pro nás připravili. Všichni účastníci vyjádřili spokojenost a věřím, že se "zrelaxovali" natolik, aby naší firmě odváděli opět plnohodnotné výkony :-).
Přeji pěkný den,
ing. Dana Udatná, A.S.A., spol. s r.o. Chrudim

21. 9. 2015 - Ivana Hrabalová, Metrostav, a.s., Praha

Vážená paní Spěváková,
chtěla bych Vám i celému kolektivu poděkovat za vstřícnost a ochotu během našeho pobytu u vás v hotelu. Vše proběhlo v pořádku, byli jsme spokojeni s prostředím, jídlem a všemi zaměstnanci, kteří o nás pečovali.
Ještě jednou mnohokrát děkuji za Vaši spolupráci.
Přeji hezký den a mnoho spokojených klientů.
Ivana Hrabalová, Metrostav, a.s., Praha

20. 7. 2015 - Irena Hindlová, Corinthia Hotel Prague

Dobrý den, pane Dvořáku,
jsem moc ráda, že jsme si pro teambuilding zvolili Váš hotel. Všichni jsme byli velmi spokojeni. Krásné nové vybavení, pestré sportovní vyžití, bazén a wellness a krásná příroda v okolí.
A hlavně nesmím zapomenout na skvělé zaměstnance! Všichni byli moc příjemní a ochotní (jak na baru, tak i na recepci)!
Přeji hodně spokojených hostů.
S pozdravem Irena Hindlová, Corinthia Hotel Prague

14. 7. 2015 - rodina Kozákových a Kubíkových

Dobrý den,
od 11. do 13.7. jsme trávili pobyt s rodiči a dvouletou dcerou ve vašem hotelu Kraskov. Byli jsme opravdu spokojeni, až nečekaně. Pěkné ubytování, všude čisto, výborné jídlo (a to jsme mlsní :-)), zázemí pro děti, udržované a pěkné okolí hotelu. Ale především bychom chtěli pochválit vstřícnost, ochotu a milost vašich zaměstnanců (restaurace, recepce, service personál), pro které nebyl problém vyhovět našim potřebám. Všude na nás dýchala přátelská atmosféra a pobyt jsme se velmi užili.
Děkujeme.
Kozákovi, Kubíkovi

9. 6. 2015 - Kateřina Novotná, Marius Pedersen a.s., Hradec Králové

Tímto bych Vám moc ráda poděkovala za vynikající spolupráci a především snahu a ochotu najít při organizaci naší firemní akce co nejlepší řešení k oboustranné spokojenosti.
Velice oceňujeme profesionální a vstřícný až přátelský přístup personálu hotelu. Rovněž se zázemím restaurace a kvalitou i množstvím jídla jsme byli velice spokojeni.
Ráda doporučím váš hotel kolegům i přátelům a budu se těšit na další spolupráci.
S pozdravem,
Kateřina Novotná, asistentka obchodního ředitele
Marius Pedersen a.s.

1. 6. 2015 - Skřečkovi

Dobrý den,
právě jsme se vrátili z rodinného víkendového pobytu ve vašem hotelu.
Rozsah i kvalitu služeb pokládáme jednoznačně za vynikající, samozřejmostí je zde maximální vstřícnost veškerého personálu, což nás příjemně překvapilo, bonusem pak skvělá kuchyně a zároveň si všímáme i absolutní čistoty ve všech prostorách uvnitř i vně areálu, za což tleskáme odpovědnému personálu. Za nás perfektní, rozhodně tu nejsme naposledy...
Děkujeme,
Skřečkovi

20. 5. 2015 - Miluše Tarasová, Sokolov

Dobrý den,
tento víkend jsme si opravdu užili wellness pobyt ve vašem hotelu. Krásná krajina, útulný hotel, výborné jídlo a služby, ale především usměvavý, vstřícný a vždy ochotný personál, kterému chci tímto poděkovat. A pak návrat do pracovní reality, kde někdy chybí milý úsměv a vlídný postoj od některých lidí.
Přeji krásný den a hodně sluníčka v srdci.
Tarasová Miluše, Sokolov

11. 5. 2015 - Ivan Vodička

Vážená paní Zavadilová,
jménem svým a celé naší rodiny bych Vám chtěl poděkovat za organizaci a zajištění našeho pobytu včetně slavnostní večeře.
Všichni zaměstnanci hotelu Kraskov byli velice milí, vstřícní a usměvaví a všechny naše prosby (požadavky) vyřešili rychle a bez problémů k naší spokojenosti.
Děkujeme Vám všem.
S pozdravem,
Ivan Vodička

28. 4. 2015 - David Kohout, PARTNERS

Dobré dopoledne pane Dvořáku,
velice rád EA Hotel Kraskov doporučím jako krásné odpočinkové místo na výlety a zároveň jako skvělé místo pro firmu na školení nebo firemní akce, teambuildingy apod. Připojení na wi-fi, pružný přístup personálu a vedení, vynikající kuchyně - to vše zajišťuje bezproblémový chod hotelu a tím pádem pobyt v tomto hotelu bude pro všechny hosty velice milým zážitkem. Moderní design a elegantní a přesto jednoduché a stylové zařízení hotelových pokojů i veškerých společenských prostor, wellnessu a celého sportoviště, vám dá přesně takový komfort, který potřebujete!
Děkujeme!
S pozdravem
David Kohout, PARTNERS

22. 4. 2015 - Česká lékařská komora

Dobrý den,
vše bylo naprosto v pořádku, byli jsme moc spokojeni jak s ubytováním, tak se stravováním. Vše bylo perfektně připravené, rychlé, personál milý a ochotný. Občerstvení i jídla byla velmi chutná, vše servírováno rychle a bezproblémově. Zasedací místnost byla rovnou připravená i pro hosty, s vybavením, které bylo objednáno.
Česká lékařská komora

21. 4. 2015 - ing. Pavel Ruprecht, EVČ s. r. o., Pardubice

Dobrý den,
jménem našeho kolektivu Vám chci poděkovat za perfektní přípravu a vstřícnost při konání naší teambuildingové akce, která se konala ve dnech 16. - 17. dubna 2015 v EA Hotelu Kraskov.
Celá akce proběhla více než dobře, byli jsme nadmíru spokojeni jak s personálem, který působil velice ochotně a profesionálně, tak s vybavením Vašeho areálu, který zcela předčil naše očekávání.
Zvláštní díky patří paní Haně Spěvákové-Zavadilové za skvělou komunikaci a celkovou organizaci a paní Martině Hillebrantové za nadstandardní péči.
Ještě jednou děkujeme za velmi povedenou akci a budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci.
S Pozdravem
Ing. Pavel Ruprecht, jednatel společnosti EVČ s. r. o., Pardubice

20. 4. 2015 - Eliška Bucvanová, CEDU

Dobrý den,
v EA Hotelu Kraskov jsme pořádali dvoudenní školení pro 20 pedagogů. Se službami jsme byli velmi spokojení. Seminární prostory jsou dobře vybavené a příjemné. Zvlášť jsme ocenili skutečně vstřícný personál, pro který byl každý náš aktuální požadavek samozřejmostí. Účastníci byli nadšení lahodnou kuchyní.
Hezky Vás zdravím,
Eliška Bucvanová, CEDU - Centrum pro demokratické učení

14. 4. 2015 - manželé Hartmanovi

Dobrý den,
ve dnech 3. - 6. 4. 2015 jsme prožili ve Vašem hotelu příjemný velikonoční pobyt. Ubytování, strava, personál - velká spokojenost. Rozmanitost sportovního vyžití, pěkné relaxační centrum. Vždy příjemné a ochotné recepční.
Děkujeme za pěkně prožitý pobyt a přejeme hodně spokojených hostů.
Zdraví Hermanovi

1. 4. 2015 - Jana Kurková DiS, ICZ a.s., Praha

Vážená paní Spěváková,
společnost ICZ a.s. pořádala v EA Hotelu Kraskov workshop Moderní intralogistika pro stávající i potencionální zákazníky v termínu 25. 3. 2015 a je mi potěšením Vám poskytnout zpětnou vazbu z této akce.
Příjemné prostředí hotelu, ve kterém se celý den odehrával, skvělá komunikace a ochota, se kterou nám zaměstnanci hotelu vycházeli vstříc, to vše vytvořilo dobrý dojem, který si zákazníci z workshopu odnášeli.
Od začátku jsem byla přesvědčena, že pokud všechno naplánované bude proměněno ve skutečnost, bude to naprosto dokonalé a akce dopadne skvěle. Veškeré požadavky, které se v průběhu příprav a následně samotného zákaznického dne měnily, byly bezezbytku splněny. Nemýlila jsem se a ohlasy zákazníků mi dávají, i teď po týdnu od konání akce, zapravdu. Celý workshop, společenský večer, ubytování a organizace ze strany hotelu byly hodnoceny ze strany zúčastněných zákazníků velmi pozitivně.
Ještě jednou děkuji Vám i celému kolektivu hotelu za profesionální přístup a budeme se těšit na případnou další spolupráci.
S pozdravem
Jana Kurková, DiS, ICZ a.s.

1. 4. 2015 - Radim Vojtek, Partners Financial Services a.s., Praha

Dobrý den,
děkuji za obrovskou pomoc při pořádání víkendového semináře. Akce se celkově velice povedla. Prostředí bylo velmi pěkné, jídlo výborné a školící prostory krásně připravené i moderně vybavené.
Co však bylo na celé akci nejlepší, byl velmi profesionální a přátelský personál. Zejména bych zmínil paní recepční Denisu Sližovou, která svým úsměvem a přátelským vystupováním celou akci výborně odstartovala. Je skutečností, že recepční je první člověk, kterého na hotelu potkáte a Denisa je skutečně správný člověk na svém místě. Dále bych zmínil baristky paní Petru Kožárovou a Editu Minaříkovou. Velmi mě potěšilo, že s námi dámy vydržely na baru asi do 3 do rána a byly stále velmi milé a příjemné. Není úplně standardem, že ochota personálu vydrží až do ranních hodin a můžu vám jenom poblahopřát k výběru lidí, které jejich práce baví. Ostatní personál jsem si nezapamatoval, ale všichni byli na velmi slušné úrovni vystupování i image.
Na hotelech jsem minimálně 3x do měsíce a musím uznat, že zde jsem se setkal s jedním z nejlepších personálů vůbec. Přesně takto by to mělo vypadat.
Celkově mě hotel velice zaujal a budeme se sem rádi vracet.
Těším se na další spolupráci,
Radim Vojtek, Director roku 2013 v Partners
Partners Financial Services a.s

17. 3. 2015 - Veronika Nováková, Praha

Dobrý den,
o víkendu 13. 3. - 15. 3. 2015 jsem měla možnost vyzkoušet Váš hotel a jeho služby. Chtěla bych Vám tímto strašně moc poděkovat za velice příjemný pobyt, příjemnou a milou atmosféru a především fantastický personál. Doufám, že se mé poděkování dostane k nim, ale i k vedení hotelu, neboť bych jim touto cestou všem ráda vzkázala, že takto milý a profesionální personál jsem dlouho nezažila. Vyřizuji i poděkování od mé malé neteře (5 let) a synovce (3 roky)... i jim se moc líbilo...
Přeji vám mnoho úspěchů a samé spokojené klienty.
Těším se na viděnou.
S pozdravem,
Veronika Nováková

22. 2. 2015 - Jana Tomášová

Dobrý den, paní Zavadilová,
chtěla bych Vám i všem zaměstnancům hotelu velmi poděkovat za profesionální služby. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním a přitom osobním přístupem personálu celého hotelu, děkuji!!!!
Vzhledem k nadšení všech účastníků Vás jistě brzy budu kontaktovat s dalším termínem.
Krásný den,
Jana Tomášová

31. 1. 2015 - Hana Bláhová

Dobrý den,
ráda bych tímto poděkovala za perfektní služby a obsluhu ve Vašem hotelu. Měla jsem možnost zde trávit s kolegy z práce oslavy našich úspěchů, velmi vydařený večer. Konkrétní dík patří sl. Editě, Petře a paní recepční Lucii. Pokoje i vyžití je zde naprosto perfektní.
Moc děkuji, Bláhová Hana

4. 1. 2015 - Dagmar Kuželová

Dobrý den,
děkujeme Vám za krásný Silvestrovský pobyt ve Vašem hotelu. Vše bylo na vysoké úrovni: počínaje objednáním pobytu, uvítáním v recepci při příjezdu, vkusně zařízené pokoje, ochota personálu v restauraci, výborná strava, wellness ve kterém se příjemně relaxovalo, 31.12.2014 slavnostní večer a při odjezdu poděkování za návštěvu. Díky.
S pozdravem
Dagmar Kuželová

30. 9. 2014 - Josef Čáslavka

S přítelkyní jsme si velmi užili víkendový pobyt v příjemném hotelu obklopeného lesy a rybníkem. Večere a snídaně probíhali formou švédských stolů a musím říct, že byla radost si vybírat. Pokoj byl moderně zařízený s parádní koupelnou a hezky řešeným osvětlením.
Všechen personál byl příjemný a profesionální. Návštěvu hotelu mohu jen doporučit.
S pozdravem
Josef Čáslavka

22. 9. 2014 - ing. Luděk Votava, Pražské služby, a.s.

Vážený pane generální řediteli,
ve dnech 9. až 11.9. jsme měli v hotelu Kraskov výjezdní zasedání top managementu a představenstva naší společnosti. Je mi potěšením Vám sdělit, že se nám u Vás líbilo.
Ocenili jsme zejména příkladný prozákaznický přístup ze strany paní Spěvákové, slečny Zavřelové ale i ostatního personálu. Vše, na čem jsme se domluvili do puntíku splnili.
Několik účastníků se vyjádřilo, že do Kraskova ještě zajedou, ať na výjezdka se svými útvary, tak i soukromě.
Po konečné úpravě interiéru (koberce, obrazy a další objekty, které pomohou prostory zteplat), ale i okolního exteriéru není co významnějšího vytknout.
Přeji Vám hodně spokojených klientů!
S pozdravem,
Ing. Luděk Votava, personální ředitel
Pražské služby, a.s.

9. 9. 2014 - Petra Hošková, Rovensko

Dobrý večer,
koncem srpna jsem ve Vašem EA Hotelu Kraskov strávila s manželem, dětmi a babičkami velmi pohodové tři dny, vše bylo super, polopenze skvělá, bezva relax ve wellness, krásná příroda, pohodlné ubytování.
Za vše děkuji,
Petra Hošková, Rovensko

1. 9. 2014 - Boehringer Ingelheim spol. s r.o.

Vážený pane Báro,
naše společnost Boehringer Ingelheim spol. s r.o., pořádala v hotelu Kraskov 5ti denní meeting v počtu 70ti osob, v termínu 24.8.-28.8.2014 a velice ráda bych vás poskytla zpětnou vazbu z této akce.
Celá akce probíhala ze strany hotelu naprosto skvěle, musím velice pochválit jednání a flexibilitu všech zaměstnanců, kteří byli velice ochotní a splnili veškeré naše požadavky nad očekávání. Prostory hotelu jsou velice komfortně uzpůsobené a je zde perfektní možnost indoor i outdoor aktivitami uspokojit i toho nejnáročnějšího.
Jelikož jsme byli první akcí, která v nově otevřeném hotelu byla, obávala jsem se ze začátku, zda bude vše v pořádku připraveno a zda personál bude připraven na takto velkou akci. Musím ale říci, že zaměstnanci od pana Dvořáka, paní Spěvákovou, po restauraci, recepci atd. nám vždy vyšli naprosto vstříc a nebyl moment, kdy by si nevěděli rady a nedokázali pomoci.
Profesionálního přístupu pana Dvořáka a paní Spěvákové si velice vážím a díky celému hotelovému týmu mohu a budu hotel Kraskov vždy doporučovat a již nyní se těším, až se do hotelu opět vrátíme.
Děkuji vám a přeji mnoho spokojených klientů
S pozdravem
Markéta Václavíková, Boehringer Ingelheim spol. s r.o.

16. 8. 2014 - rodina Pourova

Děkujeme za pěkný pobyt,
byli jsme moc spokojeni, pěkný hotel, výborná obsluha, zvláštní poděkovaní kuchaři, jídlo vynikající, chutné - takže děkujeme holčičkám na recepci a všemu personálu. Ochotně a se vším poradily.
Všem doporučujeme,
rodina Pourova.

11. 8. 2014 - Dr. Benčík

Pobyt byl výborný. Velmi spokojení byli i naši přátelé.
Pěkný den přeje
Dr. Benčík

11. 8. 2014 - Renata Štěpánková

Dobrý den.
Děkuji všem ve vašem hotelu za krásnou dovolenou mého syna s přítelkyní. Kupovala jsem tento pobyt naslepo a tak i trochu s obavami. Moc se jim vše líbilo a byli velmi spokojeni. A tak se i my s manželem moc těšíme na září. Jen jsem chtěla poprosit kdyby v ten náš objednaný termín od 13.9. byl volný jeden z pokojů 16, 17 nebo 18. Je to na synovo doporučení.
Děkuji a krásný den všem.
Renata Štěpánková.

Speciální nabídky